אושר גרפיקה והדפסות בע"מ, הינה חברה לתקשורת חזותית פלוס מהמובילות בישראל, המתמחה בעיצוב גרפי ומיתוג. בנוסף מספקת החברה שרותי עיצוב ובניית אתרי אינטרנט, ייעוץ שיווקי ותדמיתי, פרסום והוצאה לאור למגוון רחב של חברות עסקיות, ארגונים וגופים ציבוריים בארץ ובעולם.

לחברה בית דפוס בקרית גת וסניף נוסף של בית דפוס באשקלון מדובר על דפוס דיגיטלי מקצועי, הכולל מכונה דיגיטלית להדפסת הזמנות, פנקסים, כרטיסי ביקור, פולדרים, חותמות,  חוברות, פליירים וכד`, פלוטר לפורמט רחב להדפסת רול אפים, קנבסים וקאפות וכן מכבשי סובלימציה להדפסה על כוסות, חולצות, מגנים, מתנות וכד`.

בנוסף מפעילה החברה אתר אינטרנט להדפסת מדבקות וטפטים ואתר אינטרנט למוצרי פרסום וקדמ

אנו באושר נותנים מענה מקצועי ייחודי לקשת רחבה של אתגרים עיצובים גראפיים ופרסומיים.
שיטת העבודה שלנו מעניקה לעסקים ולארגונים בכל גודל את האפשרות ליהנות מתוצר מעוצב גרפית, מתוכנן, מנוסח ועשיר ברעיון.

מוניטין ותק ומצויינות
אושר הוקמה בשנת 1986. על פני שנים של עבודה, יצירה ומצוינות מוכחת, נבנו מוניטין וניסיון יקרי ערך העומדים כולם לרשות לקוחות החברה.
שילוב של יצירתיות ומקצוענות עם תמיכה של תשתית טכנולוגית מתקדמת הופכים אותנו לחברה המובילה בתחומה.
מאז הקמתה פועלת אושר בשיתוף פעולה מוצלח עם לקוחותיה תוך מתן שירות אישי, מיידי, גמיש ותחרותי.
חברת אושר גדולה דיה כדי להבטיח איכות ומקצועיות בכל פרוייקט, בכל היקף, במטרה להגדיר ולבטא את המסרים אשר יהפכו את הלקוח למוביל בתחומו, אך לא גדולה מידי מכדי לתת שירות ויחס אישי לכל לקוח.

שירות מגוון
כל השירותים ניתנים בכל השפות, עובדה המהווה יתרון משמעותי ביותר וחושפת אתכם הלקוחות לאוכלוסייה רחבה מאוד ובכך מגדילה בשיעור ניכר את החשיפה ואת פוטנציאל השיווק והמכירות שלכם.
בנוסף לכל הנאמר ונכתב כאן, אנו מאמינים בחוויה המרעננת של המפגש האישי. אנו מזמינים אתכם לתאם פגישה ולגלות את מה שאפשרי עבורכם בשביל העסק שלכם..
בואו נפתח יומנים!

ניתן ליצור עמנו קשר בטלפון: 072-2223344
סניף קרית גת : רח` המלאכה 3 קרית גת
סניף אשקלון: שד` התעשייה 16 אשקלון

מייל :office@osher.design